» Deniz Baykalın olduğu iddia edilen Skandal Video netten Çekildi

Yayınlanma Zamanı: 2010-05-08 09:51:00Sponsorlu Bağlantılar

http://www.gazetevan.com/images_up/1476-1454-deniz-baykal-gizli-kamera.jpginternet sitelerine düşmesinin ardından parti kurmayları acil bir toplantı gerçekleştirerek durum değerlendirmesi yaptı.CHP Genel Saymanı ve Parti Sözcüsü Mustafa Özyürek, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın olduğu iddia edilen kasetin görüntüleri hakkında  konuştu . Bir değerlendirme yaptıklarını belirten Özyürek, bugün bir açıklama yapabileceklerine işaret etti. Mustafa Özyürek, “Bakıyoruz, bakacağız. Şu aşamada bir şey söyleyemem. Akşam saatlerinde bir açıklama yapacağız” diye konuştu .

-”BELDEN AŞAĞIYA SİYASET”-

CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal da, “Yorum yapmak istemiyorum. Belden aşağıya çirkin siyaset anlayışı kabul edilemez” dedi.

-”ADİ BİR KOMPLO, HESABINI SORACAĞIZ”-

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen de, “Adi bir komplo. En adi bir komplo. Böyle ahlaksızlık, şerefsizlik olur mu Başbakan için de neler söylüyorlar” diyerek tepkisini dile getirdi. Referandum ve kurultay öncesi böyle bir olayın gündeme getirildiğine işaret eden Sevigen, “Ayak oyunu oynuyorlar. Adi ve ahlaksızca bir komplo bu” ifadesini kullandı. CHP’li Sevigen, bunu yapanlardan hesap soracaklarını belirterek, “Ortaya çıkaracağız, hesabını soracağız” dedi

-KAŞIMAYA GEREK YOK-

CHP Manisa Milletvekili Şahin Mengü ise Bu ahlaksız dediğimiz grubun oyununa hep beraber gelmeyelim. Hukuki dava açıldı. Gerekli yasal işlemler yapıldı . Kaşımaya gerek yok” diye konuştu .

-BAYKAL’IN DİKKAT ÇEKEN SÖZLERİ-

Bu arada Deniz Baykal’ın dünkü CHP Parti Meclisi(PM) toplantısı öncesinde düzenlediği basın toplantısında, Herkesin sabah kalktığında gözaltına alınabileceği, herkesin özel konuşmalarının da kayıt altına alınıp yayımlanabileceği Türkiye’deki düzen, insan haklarının, demokrasinin, hukukun çok büyük ölçüde zaafa uğratıldığı bir düzendir. Bu sürece de bir sivil darbe süreci adının verilmesi hiç de yanlış değildir” şeklindeki sözleri dikkat çekmişti.


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !